Nieuwe stroomkabels in Epe
Vanaf 12 mei start Liander met het aanleggen van 9 kilometer nieuwe stroomkabels in Epe.
Planning
De werkzaamheden beginnen in de wijk Klaarbeek, via de wijk Burgerenk en de noordkant, richting de Dellenweg tot aan Heerde-Zuid. Hierbij wordt de stoep of weg tijdelijk opgebroken om de stroomkabels te leggen. Om de overlast te beperken, wordt het werk in delen uitgevoerd. Bewoners die in dit gebied wonen, hebben een brief gekregen van aannemer Van Gelder. In de brief staat informatie over de werkzaamheden, die in totaal 9 maanden duren.
Wat we gaan doen
De stroomkabels liggen voornamelijk onder de stoep of weg. Om hier goed bij te kunnen, wordt een deel van de stoep of de weg afgezet en opengebroken. Er worden dan loopplanken neergelegd, zodat de woningen en bedrijven bereikbaar blijven. Daarnaast wordt het werkgebied afgezet en staan er waarschuwingsborden. Om veilig te kunnen werken, wordt de stroom soms kort onderbroken. Bewoners die hier last van kunnen hebben, krijgen 3 werkdagen van tevoren een brief van Van Gelder met uitleg.
Blijf op de hoogte via de BouwApp
Via de BouwApp ontvangt u meldingen over het project, kunt u de planning bekijken en gemakkelijk contact met ons opnemen. Download de app gratis via de App Store of Google Play Store. Zoek op 'Epe - Stroom' en klik op het plusje om dit project te volgen. Er kan van tevoren geen detailplanning worden afgegeven, daarom is het belangrijk dat u de BouwApp gebruikt.
